icon

Fotoğraf Stüdyosu

2.5.1.2 için
Android

4.8

6

Cihazınızdaki profesyonel fotoğraf düzenleme aracı

414.6k

Bu uygulamayı oyla

Photo Studio, kullanıcılarının favori görüntülerine dokunarak en iyi bilinen Lomo, Vintage ve diğer bütün popüler filtreler gibi efektler eklemelerine izin veren bir fotoğraf düzenleme aracıdır.

Program herhangi bir fotoğrafa kolayca uygulanabilen 125 farklı filtre ile birlikte gelir. Bu kesinlikle enstantane fotoğraflarınızın görünüşünü Instagramda olduğu gibi tek dokunuşla tamamıyla değiştirir.

Uygulama, yüzlerce filtreye ek olarak fotoğraflarınıza küçük özel dokunuş getirecek 40 farklı efektle birlikte gelir.

Photo Studio tarafından sunulan diğer seçenekler ise; hizmetinize sunulan elliden fazla şablondan biriyle fotoğraflarınızı çerçeveleyebilme şansını vermesi ve Photoshop'a benzer özellikte çıkış seviyelerini diğer şeyler gibi düzeltmenize izin veren yüzlerce düzenleme efekti sunmasıdır.

Fotoğrafınız üzerinde çalışmayı bitirdiğinizde, sonuçları üç farklı boyutta (küçük, orta ve büyük) ve iki farklı formatta: JPG ve PNG kaydedebilirsiniz.

Photo studio fotoğraflarınızın dilediğiniz gibi görünmesini sağlayabilmeniz için ihtiyacınız olan bütün araçları içeren kapsamlı bir uygulamadır. Ve daha da önemlisi, tümüyle ücretsizdir.
X